KP II družstev – Východ, 2.kolo

Dnešní 2.kolo KP II. družstev – východ přineslo kromě zápasu v Řetůvce , těsné výsledky, v některých případech i dosti překvapivé:

Horní Čermná 3 : 5 Kunvald – Hosté z Kunvaldu se po dnešním kole dostali v tabulce do vedení, ovšem těžší zápasy je teprve čekají.

Moravská Třebová 3,5 : 4,5 Letohrad „B“ – Domácí nastoupili v hodně pozměněné sestavě proti 1.kolu a zřejmě slabší. Druhou porážku zaznamenal Milan Kotva, ale Kamil Mikyska byl zřejmě nad jeho současné síly.

Česká Třebová 5 : 3 Mistrovice Třebováci nás šetřili a nastoupili většinou prakticky s hráči druhého sledu. Výhra Vaška Kristla s Jasanským se čekala , remízou s Pailem překvapil Hanák a Broňa Špinler s Borkem. Konečný výsledek je pro Mistrovice lichotivý, ale zasloužený.

Svitavy „B“ 3,5 : 4,5 Ústí n.Orl. „C“ Za překvapení se dá nazvat výhra Ďuriančíka (1733) nad Šimkem (1921) na 1. šachovnici nebo i Moravce se Smolou .

Řetůvka 1,5 : 6,5 Žamberk  Proti Žamberku neměli domácí ani procento naděje na úspěšný výsledek. Jejich spodní šachovnice jsou bohužel o třídu slabší než jejich soupeři.

Tabulka po 2. kole:

 

Napsat komentář