KP II. – skup. Východ, 7.kolo

Dnes pokračoval 7.kolem Krajský přebor II a nutno říci, že pro nás se nevyvíjí zrovna příjemně. Česká Třebová začala  nastupovat v silnější sestavě a 2x za sebou vyhrála, Dolní Čermná si rozdělila body se Svitavami a my jsme se měli pokoušet o zázrak s vedoucím družstvem soutěže- Ústí n.Orl. „B“.

Dnešní výsledky:Polička „C“ 4,5 : 3,5 Ústí n.Orl. „C“, Dolní Čermná 4 : 4 Svitavy „B“, Žamberk „B“ 6:2 Choceň, Č.Třebová 6:2 Lanškroun „B“,Letohrad 5,5 : 2,5 Kunvald a konečně Mistrovice 2,5 : 5,5 Ústí n.Orl. „B“.

Hosté sice přijeli bez dvou hráčů zákl.sestavy, ale i tak byli jasnými favority.A moc nescházelo, abychom jim nesebrali bod. Všichni bojovali seč jim síly stačily, bez ohledu na velký rozdíl ELO. Pochválit musím opravdu všechny, zejména naše benjamínky Kubu Ježka a Lukáše Bouchala, kteří i když prohráli s mnohem silnějšími soupeři nebyli vůbec snadnou kořistí Ústečáků. Zejména Lukáš, který již ve 20.tahu měl p.Glembeka „na lopatě“, když mohl jednoduchým obratem získat figuru. Hledal však zbytečně složitější varianty a s nedostatkem času nakonec partii ještě prohrál. Prostě nezkušenost …..  I tak musíme uznat, že soupeř byl prostě lepší a vítězství si zasloužil. My jsme se tak dostali do pásma sestupu a příští zápas v Chocni ukáže, jestli můžeme ještě bojovat o setrvání v soutěži nebo nás čeká sestup do KS – což by pro nás nebyla žádná tragedie, protože ta lepší léta nás (alespoň doufám) čekají až dorostou ti 11 a 12.letí chlapci z družstva „B“.

Dnes bohužel nemohu vložit tabulku – je nějaký problém s WordPrssem. Po jeho odstranění tabulku dodatečně zveřejním. (Podrobnou reportáž z pera p. Pokorného najdete na Ústeckých stránkách : http://www.sachyuo.cz/?p=11353 )

Tabulka po 7.kole

Napsat komentář