KP II – východ 10. a 11. kolo

 Včera a dnes se navzdory koronavirové krizi dohrála poslední 2 kola soutěže. V podstatě šlo pouze o postupujícího do KP I. V posledním kole muselo družstvo Ústí n.Orl. „B“ čekat jak si se situací poradí Svitavy, kterým stačilo k postupu vyhrát doma s Dolní Čermnou minimálně 5 : 3 , což se jevilo jako snadný úkol. A i když nastoupily doma ve slabší sestavě než obvykle, nakonec se „dílo“ podařilo a vyhrály přesně tím potřebným výsledkem. (Sic !) Ale postupně:

Výsledky sobotního 10. kola: Dolní Čermná 3 : 5 Kunvald , Řetůvka 3 : 5 Mor. Třebová , Mistrovice 4 : 4 ČeskáTřebová, Letohrad „B“ 3 : 5 Ústí n. Orl. „C“ , Horní Čermná 1 : 7 Ústí n.Orl. „B“

Výsledky nedělního 11.kola: Ústí n.Orl. „C“ 6 : 2 Horní Čermná , Česká Třebová 4 : 4 Letohrad „B“ , Mor.Třebová   4 : 4 Mistrovice , Kunvald 3,5 : 4,5 Řetůvka a Svitavy 5 : 3 Dolní Čermná .

Nad některými výsledky by neznalý situace mohl s podivem zakroutit hlavou, ale dalo se předpokládat, že některé kluby už o vážný boj  zájem mít nebudou. Děje se to i v mnohem vyšších soutěžích….

Do KP I. tedy postupují Svitavy, kterým přeji hodně úspěchů a sestupující Dolní Čermné zase brzský návrat do soutěže.

 

Napsat komentář