KP II. -Východ, 3.kolo

Až na  výsledek v Žamberku se všechny ostatní předpokládaly:

Ústí n.Orl. „C“ 7 : 1 Řetůvka

Proti favoritům z Ústí, kteří budou zřejmě bojovat s Českou Třebovou o postup, nastoupili hosté pouze v sedmi lidech, což není zrovna dobré vysvědčení pro družstvo, které má na soupisce 15 hráčů…..

Letohrad „B“ 1 : 7 Česká Třebová

Jeden z výsledků, který se dal tipovat již před zápasem. Hosté jsou prostě o třídu lepší.

Kunvald 2 : 6 Moravská Třebová

Za domácí nastoupil na 1.šachovnici podle ELA nejsilnější hráč soutěže  Buráň  a podle předpokladu stárnoucího Kotvu , kterému se navíc letos nedaří, přejel. Kromě dalších dvou remis se domácí už na víc nezmohli, takže Třebováci odjížděli domů jistě spokojeni.

Mistrovice 3 : 5 Svitavy „B“

Pokud se Mistrovice chtějí  v soutěži udržet, jeden z předpokladů byl v tomto zápase vyhrát. Zvlášť když už konečně nastoupil i Lukáš Bouchal. Jenže tentokrát se nedařilo Kubovi na 1.desce, ovšem  Ďurančík hraje (podle výsledků) letos skvěle. Věřil jsem , že zaboduje ˇBroňa Špinler , ale nevyšlo to..Na poslední desce musel obětavě nastoupit zcela nerozehraný Ruda Valenta a nedostatek praxe se projevil….. Škoda – boj o udržení se tím hodně zkomplikoval.

Žamberk 4 : 4 Horní Čermná

Překvapení kola! I když Žamberk nastoupil bez prvních třech hráčů,  vsadil bych si na vítězství domácích. Jenže rozhodly poslední dvě desky, kde překvapil p.V.Balcar výhrou nad Kopalem a další bod pak přidal Večeř když porazil  Charváta.

Tabulka po 3.kole:

Napsat komentář