KP II – Východ , 8. kolo.

Co je nám platné dobré skore i počet vyhraných partií, když nám chybí body….. ?  I když prohráváme „o prsa“ jsou to prohry, které nás již téměř s jistotou odsuzují k sestupu. Ale na druhé straně si můžeme říct, že jsme se otrkali a příště si soupeře podáme! 🙂 I když naděje na udržení je už pouze v oblasti matematiky, sestoupíme se ctí a s vědomím, že jsme si neudělali ostudu. I když…… počítat se bude až po 11.kole. Dnes ,jako kapitán musím  pochválit oba naše juniory. Lukáš Bouchal, nejen, že kombinoval, ale dokázal svoji výhodu uplatnit i v v koncovce se zkušeným p.Janečkem  a Kuba Ježek svého velezkušeného soupeře mačkal jako citron. Ten se ale zavinul natolik, že pozice při plné šachovnici nešla nijak bez rizika prorazit, takže „pouze“ remis. A Pavel Grepl, to je jistota – tentokrát ale jeho bod k úspěchu družstva nestačil.

Dnešní výsledky: Ústí n.Orl. „C“ 4:4 Kunvald, Lanškroun „B“ 4,5 : 3,5 Letohrad, Ústí n.Orl. „B“ 8:0 Česká Třebová „B“,  Svitavy „B“ 3:5 Žamberk, Polička „C“ 4,5:3,5 Dplní Čermná a Choceň 4,5:3,5 Mistrovice.

screenshot-db chess cz 2016-02-21 17-46-00Partii ze zápasu v Chocni posílám speciálně Vláďovi Adámkovi do Mor.Třebové! Příště už to bude něco od našich mladých.


 

Napsat komentář