Krajský přebor II -sk. východ – 8.kolo

 ← Svitavské náměstí je opravdu pěkné…..

Soutěž pokročila do poslední  čtvrtiny  a opět registrujeme některé opravdu překvapivé výsledky. Pro pozorného sledovatele až moc  „překvapivé“…..

Dolní Čermná 2,5 : 5,5  Horní Čermná, Ústí n.Orl. „C“  3,5 : 4,5 Lanškroun „B“ , Kunvald 6,5 : 1,5 Polička „B“ , Ústí n.Orl. „D“ 6,5 : 1,5 Česká Třebová (!!) , Svitavy 8 : 0 Mistrovice a Letohrad 4,5 : 3,5 Mor.Třebová .

Po výhře Letohradu s Mor.Třebovou a  prohře Ústí „C“ s Lanškrounem , má soutěž nového leadra , kterého by  před sezónou nikdo  do čela netipoval. Jenže Kamil Mikyska hraje letos v oslnivé formě , David Kameník a Vašek Janeček si odehráli zatím svůj dobrý standart, hodně rostou bratři Lorencové – to vše dává dohromady silný a celkově vyrovnaný team. Osobně fandím samozřejmě Mor.Třebové, kde jsem léta hrál, ale Letohrad by si letos postup zasloužil více.  Sorry jako…  🙂  Ale ještě není konec a poslední 3 kola mohou leccos zamíchat.  Demolice Mistrovic 8 : 0 ve Svitavách, i když nastoupily oslabeni o marody Jakuba Ježka a mojí maličkosti ,  dokladuje  tvrzení, že v současnosti nemá malý venkovský klub – pokud nesežene 3 kvalitní posily – žádnou šanci se udržet.


Napsat komentář