Krajská soutěž- skup. A a B – 5.kolo

šach.boxerTak jsme si to před Vánocemi rozdali v 5.kole a pomalu se začíná vyjasňovat kdo postoupí do závěrečných bojů o postup.

KS-Východ-skup.A měla tyto výsledky:

Červená Voda 4:1 Kunvald „C“, Jablonné n.Orl. 4:1 Kunvald „C“, Žamberk „B“ 2:3 Kunvald „B“ a Mistrovice „B“ 1:4 Letohrad „B“.

Roli největšího favorita této slupiny zatím beze zbytku plní Jablonné a o jeho postupu do finálové skupiny není pochyb. Pozoruhodné věci se děly v Mistrovicích, kde na 1.šachovnici 14.letý Jonáš Mikmek , podle toho co jsem slyšel od přítomných, více než statečně odolával známému a velezkušenému p.Maceškovi, Ruda Valenta zcela nečekaně , zřejmě v návalu přílišné „galantnosti“ prohrál s paní Lorencovou a úplnou bombou je výhra Jardy Ježka s ELO NULA nad Petrem Hejlem s ELO 1602F !!! Jardovi jde zřejmě k duhu trening se synem Jakubem. Blahopřeji !!!

KS Východ.sk.A-tabulkaVe skupině Východ-B byly výsledky: Svitavy 2 1/2 : 2 1/2 Němčice, H.Čermná „B“ 0:5 H.Čermná „A“, Polička „E“ 1/2 : 4 1/2 Lanškroun „C“, Ústí n.Orl.2:3 Městečko Trnávka.

KS Východ.- sk.B-tabulkaPrvní 4.skupiny tabulky s největší pravděpodobností postoupí do finálové části a protože Němčice, i když vyhrají , jako již několikrát v minulých letech, postup odmítnou pro nedostatek hráčů, o postup se poperou Jablonné n.Orl., Horní Čermná „A“ a Městečko Trnávka.

A protože se uvidíme až po Novém roce, přeji všem pěkné a klidné prožití Vánoc a ve zdraví na shledanou v roce 2016!

Napsat komentář