Krajská soutěž-Východ, 4.kolo

Po 4. kole se již začínají profilovat favorité, mezi které bych tipoval Žamberk, Dolní Čermnou a Jablonné n.Orl. Stejně tak družstva , která budou kandidovat na dolní příčky tabulky. Bohužel mezi ně patří spolu s dvě družstvy Kunvaldu i obě družstva Mistrovic….. Dnešní výsledky:

Kunvald „D“ 3 : 2 Mistrovice „C“

Jediný bod získal na 1. šachovnici velmi překvapivě Malý, když porazil Dvořáka. Bylo to ovšem málo.

Kunvald „B“ 2,5 : 2,5 Mistrovice „B“

V sestavě se objevil po dlouhé době Jarda Ježek, který dokonce svou partii s Hejkrlíkem vyhrál. Blahopřeji!  Za překvapeni se dá pokládat výhra kapitána Mistrovic Janoty , který  porazil Hodka.

Kunvald „C“ 2,5 : 2,5 Žamberk „B“

 I tentio výsledek by byl překvapivý, pokud by ovšem hosté přijeli v sestavě z minulých kol. V té dnešní na více než nerozhodný výsledek neměli šanci.

Dolní Čermná 1 : 4 Jablonné n.Orl.

Tak vysoká výhra Jablonného se nečekala. Cennou výhru si zapsal Unčovský se Slavíčkem, stejně jako remis na 1.desce Merta – Filip, ovšem ta se dala již předem očekávat. 🙂

Nekoř 4 : 1 Horní Čermná „B“

Nekoř již dávno není družstvem, které by rozdávalo body.Pozor si musí dát každý, kdo k nim přijede a nějaké podcenění by se nemuselo vyplatit.Marek na 1.desce remizoval s protřelým  Cimprichem st., stejně jako Šípek s Padrtkou. Výhru pak přidali Petr Langr s Balcarem , David Beneš s Večeřem  a Brůna s Pusztaiem.

V tabulce došlo k rozdělení „zrna od plev“  ( aby se jako obvykle neurazil někdo z Kunvaldu – to je VTIP) a na konci jsou Kunvald a Mistrovice, každý se dvěma družstvy – bohužel.

 

 

Napsat komentář